Nasza oferta

Maszyny P-Laser

NASZA OFERTA

Maszyny P-Laser

Oferujemy w sprzedaży lasery czyszczące P-Laser

P-Laser to Belgijski producent laserów czyszczących który istnieje na rynku od 2008 roku. Specjalizujemy się w sprzedaży systemów mobilnych jak i stacjonarnych do pracy 24/h na dobe. Nasze lasery w zależności od potrzeb klienta mogą być operowane ręcznie przez człowieka, lub w lini produkcyjnej przez roborta.

Sprzedanych maszyn na całym świecie

Dystrybutorów

Kontynenty

Seria Qf-Compact to najmniejsze przenośne lasery na świecie, dostępne wersje 50W & 100W.

Wielofunkcyjne lasery z serii QF Compact dzięki swoim rozmiarą dają użytkownikowi ogromną swobodę pracy. Oferowana moc w połączeniu z mobilnością naszych laserów powoduje, że są to idealne maszyny do czyszczenia form wtryskowych na maszynie. Bezprzewodowe programowanie parametrów jak i skaner 2D zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów.

Cechy Qf-compact

Futurystyczny design

Kompaktowe rozmiary

Cicha praca

Mały pobór mocy: do 600W

Seria QF o zakresie mocy od 20W, 50W do 100W, to nasze najlepiej sprzedające się maszyny. 

Standardowa seria QF maszyn P-Laser jest poprzednikiem werji kompaktowej w większym wydaniu. Oferuje te same parametry i mozliiwości czyszczenia z dodatkiem opcji parowania lasera z robotem lub maszynami CNC. Dzięki temu wszędze tam gdzie wymagana jest  sama automatyka, lub połączenie automatyki i pracy ręcznej, instalujemy maszyny QF.

Cechy Qf-compact

Możliwość pracy ręcznej jak i z robotem

Łatwość w programowaniu

Mały pobór mocy: do 600W

Seria Qf- o mocy 200W & 300W oferuje idealne połączenie maszyn z obu światów, małej i dużej mocy. 

W przypadku gdy lasery o mocy 50W i 100W nie dają w wystarczającym czasie  pożądanych wyników, pora zastosować maszyny o większej mocy.  Czy jest to usuwanie rdzy, czy czyszczenie spoin spawalniczych, przy zastosowaniu tych maszyn jesteśmy w stanie uzyskać już naprawdę bezkonkurencyjne czasy i efekty czyszczenia.

Cechy Qf-compact

Możliwość pracy ręcznej jak i z robotem

Mobilne i łatwe w programowaniu

Dodatkowe chłodzenie źródła wodą

QF 500W & 1000W & 2000 W, to Lasery z najwyższej półki. oferują niewiarygodnie wysoką wydajność czyszczenie bez względu na grubość zabrudzenia.

Najwyższej jakości lasery czyszczące na rynku. Gdy jest potrzebna ogromna wydajność czyszczenia, bez względu na typ czy grubość zabrudzenia maszyny dużej mocy są niezastąpione. Najwięcej zastosowań w przemyśle znajdują te maszyny przy pełnym lub selektywnym usuwaniu wszelkiego rodzaju pokryć technicznych.

Cechy Qf-compact

Możliwość pracy ręcznej jak i z robotem

Mobilne i łatwe w programowaniu

Chłodzenie głowicy powietrzem i wodą

Dodatkowe chłodzenie źródła wodą

ul. Krzywa 3 
Polkowice 59-100

 info@p-laser.pl www.p-laser.pl
+48 603 490 103| +48 603 491 998

GODZINY OTWARCIA
Od poniedziałku do piątku - 8;00|16;00

CzechPolish